Recept na cibulovou tinkturu

  • 15.10.2020

Recept na cibulovou tinkturu od MICHAELA WEISSOVÁ 

Cibule a cibulová tinktura jsou silně antibakteriální a výborně fungují proti kašli a nachlazení, zlepšují trávení, pomáhají čistit střeva a žaludek, rozpouští močové kameny, napomáhají růstu vlasů, fungují proti zácpě a celkově posilují organismus.   Recept na léčivou cibulovou tinkturu Ingredience: 1 velká cibule vysokoprocentní alkohol (vodka, grapa, pálenka) – čím silnější alkohol, tím silnější účinky  

Postup: Cibuli nakrájíme na drobné kousky nebo na tenká kolečka a vložíme do uzavíratelné nádoby. Zalijeme čirým alkoholem tak, aby byla úplně ponořená a necháme 2 týdny macerovat a každý den protřepeme. Poté tekutinu přes sítko nebo plátýnko přecedíme do menší uzavíratelné lahve. Uchováváme v pokojové teplotě.  

Užívání: Užíváme po kapkách nebo mažeme do vlasových kořínků pro posílení vlasových cibulek a růstu vlasů. 3x denně 1 kávovou lžičku po jídle. Při silnějších projevech nemoci až 5 kávových lžiček denně. Z důvodu obsahu alkoholu není tinktura vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud máte zdravotní obtíže akutní nebo chronické, využijte mé osobní konzultace po telefonu nebo přes Skype. Pomohu Vám přírodně se vrátit do rovnováhy a zdraví. Stáhnout si také můžete mé 3 testy zdraví zdarma. Hodně zdraví.

Více se dočtete na slunecnyzivot.cz/2020/03/recept-na-cibulovou-tinkturu/ © Slunečný život


Zpět

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích