Michaela Žáková

Děkuji za velmi příjemnou masáž. Velká profesionalita pana maséra a krásné prostředí. Určitě se brzy vrátím! :-)

L.Zpěváková

Dostala jsem poukaz na masáž lávovými kameny od manžela a můžu vřele doporučit. Skvělé uvolnění, relaxace a po masáži jsem se cítila jako nový člověk :) Jsem máma na mateřský a masáž byla skvělým nástrojem k dočerpání energie, která mi často chybí :)

Romča. R

Dobrý den, masáž jsem dostala jako dárek k narozeninám. Byl to velmi příjemný zážitek.Masáž byla velmi příjemná, ráda si ji zopakuji, mohu všem jen doporučit.

Jiřina Rychterová

Dobrý den, od snachy a syna jsem k vánocům dostala poukaz na masáž. Dostala jsem se až dnes. Byla jsem mile překvapena, masáž byla velice příjemná - lávovými kameny - a co jsem nečekala, byla masáž obličeje. Bylo to vše strašně fajn, i pan Elis je milý. Jsem ráda za dárek, a určitě mě opět uvidíte.

Lenka Ošlejšková

Dobrý den, poukaz jsem dostala od dcery jako dárek k vánocům poukaz na masáž k Harmony care. S panem Elisem jsem byla velice spokojena. Určitě doporučuji a těším se na další návštěvu.

Šárka Břízová

Masáž jsem dostala od kolegů jako dárek a byl to moc vydařený dárek. Masáž byla velice příjemná určitě se budu znovu objednávat.

Jitka Rešková

Minulý týden jsem byla po nuceném přerušení opět na masáži lávovými kameny u pana Elise a byl to opět příjemný zážitek po kterém se cítím úžasně. Já na na masáže chodím pravidelně již 3 roky a všem vřele doporučuji.Je to super!

bellebrece

Hi :). I am from Netherlands and i don't know how can i disable my signature? Regards :)

harmony care

Malý moment, podívám se :)

KristinaWem

Je někdo doma? :)

Adriana Štěrbová

Pracuji již 14 let jako osobní asistentka u klientů na invalidním vozíku. Několikrát denně je přesunuji a bolí mne záda. Navíc jsem po operaci páteře a další mne čeká. Proto jsem od syna dostala poukaz na 1,5 hodinovou masáž lávovými kameny. Měla jsem z toho velkou obavu, ale masáž byla úžasně příjemná a hlavně bezbolestná. Velmi ráda si ji objednám znovu. Všem vřele doporučuji.

Petra J.

Dobrý den,\r\nmasáž jsem dostala od své setry jako dárek k vánocům.Masáž byla naprosto dokonalá. Určitě doporučuji.Velmi příjemný zážitek.

Eva Křížová

Dobrý den, od přítele jsem dostala pod stromeček masáž k panu masérovi. Přišla jsem k němu s velkými bolestmi bederní páteře. Pan masér mi velmi pomohl. Má opravdu zlaté ruce. Jeho masáž je velmi příjemná, dodá tělu spoustu energie. Určitě se k němu ještě vrátím. Všem doporučuji tuto masáž zkusit, jistě budete stejně spokojeni jako já.

Lucie Plšková

K panu Elisovi chodím již asi 4 rokem a podle mých krásným stavů, se kterými opouštím jeho dveře asi nikdy jen tak nepřestanu chodit. Za tu dobu co k němu chodím, jsem se nikdy nepřestala při jeho masážích nudit, vlastně každá masáž je něčím vyjímečná a obohacující. Je to pro mě vždy nové poznání sama sebe a vždy je to pro mě součást vlastní terapie. Každá jeho masáž vyvolá velký příval energie a v mém případě zde dochází i k silnému pročištění mysli, kdy při masáži dojdu často i ke spoustě řešení či aha momentů. Pokaždé odcházím s pocitem, že vše v mém životě je tam kde má a vše dopadne dobře, tak se nemusím o nic obávat.

Petra Horychová

Dobrý den, :-) dostala jsem od svého syna dárek k vánocům poukaz na masáž k Harmony care. S masérem jsem byla spokojena. Určitě doporučuji a těším se na další naštěvu. :)

Silva Hlavatá

.....jemně navážu na předchozí krásné hodnocení ....BOŽÍ ZÁŽITEK....no vskutku, to nelze ani nejlepšími slovy popsat. TO SE MUSÍ ZAŽÍT. Jen bych to ještě přiblížila snu...z té masáže lávovými kameny na obličeji, kde zároveň tančí prsty, jemné dlaně, se začne v mysli odehrávat příběh. Věřte, že tolik energie, co se ve Vás probudí, je kouzelný zážitek. Jsem vděčná, že mohu navštěvovat salón pravidelně, a touto péčí se vyloženě hýčkat! Děkuji za andělské ruce!

Renata Heblíková

Dobrý den pane Elis, na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela vaši masáž zad a obličeje lávovými kameny a jsem fakt nadšená. Jedna z nejlepších masáží na kterých jsem kdy byla - zkrátka BOŽÍ ZÁŽITEK. Odcházela jsem od Vás odpočatá a plná energie. Chci ještě vyzvednout masáž obličeje lávovými kameny, velmi příjemná a tak jemnou pleť bez vrásek jsem měla před 10 lety. Jsem moc ráda, že mě k vám osud zavál a těším se na další návštěvu. Všem určitě doporučuji !!!!!!

Jana Čermáková

Obdržela jsem energeticko-harmonizační masáž od své dcery k narozeninám a byl to pro mne ten nejlepší dárek. Pan Pavel Elis je totiž nejen skvělý masér ale i úžasný terapeut , má dar pro práci s energií. Odcházela jsem uvolněná a plná energie, odešla i dlouhodobá bolest kloubu. Ještě jednou veliké díky za nádherný přístup a andělské ruce.

Liběna Čaladi

Dobrý den.Nedávno jsem absolvovala skvělou masáž lávovými kameny. Mohu doporučit. Pan Elis je skvělý masér.

Blanka Vosyková

I moje druhá masáž lávovými kameny byla úžasná! Pan Elis je skvělý a příjemný masér. Děkuji a vřele doporučuji. ????❤️????????

Kontaktní formulář

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích