Individuální tlaková masáž přístrojem PRESOR 03

Ošetření je založeno na masáži dolních končetin včetně břicha a hýždí působením stlačeného vzduchu-tlakové masáže.

PRESOR 03 je přístroj na tlakovou terapii s počítačovou bází. V závislosti na hodnotě krevního tlaku ošetřované klientky či klienta se přístroj nastaví na přiměřené hodnoty v závislosti na efektivnosti ošetření. Přístroj umožňuje 54 předem nastavených ošetření, takže tento způsob je maximálně spolehlivý a bezpečný pro klienta.

 

Garantujeme maximální hygienu ošetření.

 

 

Součástí ošetření PRESOREM 03 mohou být zábaly, které účinek ještě více umocňují. Výsledky jsou závislé na počtu provedených ošetření, můžeme však z naší praxe hovořit o výsledcích a úbytcích v cm – po 10 sezeních úbytek až 8 cm.

Lymfodrenážní přístrojová masáž aktivuje lymfatický systém, který odvádí z těla uvolněné škodlivé látky a tuky.

Úkolem lymfatického systému je detoxikace organismu. Odvádí z tkání všechny zplodiny: viry, bakterie, bílkoviny, cizorodé látky, ale i látky rakovinotvorné, které nejsou pro svou velikost schopny projít žilní stěnou. Po třicítce se však jeho činnost zpomaluje a je třeba ji znovu nastartovat. Lymfatický oběh je na rozdíl od krevního otevřený a nedisponuje žádnou pumpou, kterou v krevním oběhu představuje srdce. Oběh lymfy je zcela závislý na dostatečné funkci cév, a pozor, také fyzickém pohybu! V případě, že náš lymfatický systém nefunguje tak, jak má, sníží se naše obranyschopnost, což se dříve či později jednoznačně projeví jak uvnitř, tak na povrchu našeho těla. Na scénu potom nastoupí třeba zmíněná nevzhledná celulitida, otravné migrény, snížená imunita, těžké oteklé nohy a další nemilí „společníci“ všedních i svátečních dní. Účinné řešení problémů oběhového systému přestavují lymfodrenáže.

 

Díky těmto vlastnostem můžeme účinně působit na:

· odbourávání podkožního tuku

· celulitidu

· zpevňování nohou, hýždí a břicha

· napínání a zlepšení výživy a obnovy pružnosti pokožky

· pročištění lymfatického systému a zvýšení imunity

· vyplavování toxinů,což zlepšuje svalovou činnost a regeneruje svaly

· stimulace krevního oběhu, lépe se prokysličuje celý organismus

· odstraňování únavy (těžkých nohou)

· zadržování vody, odstraňování otoků nohou

· zvětšené uzliny

· ošetření po porodu

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích