KOLAGENÁRIUM – NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI
KOLAGENÁRIUM využívá celotělové trubice Collagen Plus 10

 

Co způsobuje stárnutí kůže?
Stárnutí kůže ovlivňuje několik faktorů. S věkem se snižuje zásobování pokožky potřebnými živinami, zpomaluje látková přeměna a snižuje se množství buněčné energie ve fibroblastech (buňkách produkujících kolagen a elastin). Toto vše vede k prudkému poklesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové - látek, které tělo potřebuje pro mladistvou a vypnutou kůži.

 

Jak funguje FOTOOMLAZENÍ?
Speciální červené světlo vyzařované kolagenovými trubicemi stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“. Klinické studie prokázaly, že světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 procent. Navíc je pokožka lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř.

 

Jaké výsledky mohu očekávat?
Výsledky kolagenové terapie přímo souvisí se stářím a aktuálním stavem kůže a četností, dlouhodobostí a kontinuitou procesu. Pozorovací studie ukázaly, že více než polovina všech účastníků zaznamenala zlepšení vrásek v obličeji a na dekoltu po deseti aplikacích. Po 30 ošetřeních bylo viditelné zlepšení u všech uživatelů. Kromě toho všichni účastníci testu potvrdily významné zlepšení pevnosti a pružnosti kůže na celém těle. Proces syntézu kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení terapie!

 

 

Jak mohu dosáhnout svého cíle?
Doporučujeme počáteční KOLAGENOVÝ program skládající se ze tří 10-20 minutových ošetření týdně během 3 měsíců.

 

Jak si mohu zachovat dosažené výsledky?
Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení KOLAGENOVÉ terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou KOLAGENÁRIA 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem, používáním speciálních produktů péče o pleť (Hyaluron Gel, PREMIUM Hyaluron Gel) a cvičením.

 

Jak dlouhé je každé ošetření?
Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru 20 minut. Mezi jednotlivými návštěvami doporučujeme přestávku 48 hodin.

 

Jak musím připravit kůži před návštěvou KOLAGENÁRIA?
Pro zajištění co nejlepší výsledků je třeba před návštěvou KOLAGENÁRIA odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba. Použitím exkluzivních produktů péče o pleť, jako je Hyaluron Gel nebo PREMIUM Hyaluron Gel, navržených speciálně pro kolagenovou terapii, můžete výsledky zlepšit.

 

Je možné kombinovat kolagenovu terapii s jiným kosmetickým ošetřením?
Ano. Je doporučováno ostatní ošetření kombinovat s kolagenovou terapií. Běžné kosmetické ošetření je totiž prováděné především na povrchu kůže, zatím co kolagenová terapie regeneruje kůži zevnitř. Fotoomlazení zvyšuje propustnost kůže a umožňuje tak účinným látkám proniknout hlouběji do kůže. Tím se zvyšuje účinnost kosmetických přípravků.

 

Musím nosit ochranné brýle?
KOLAGENÁRIUM nevyzařuje UV záření, ale světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle.

 

Co odlišuje kolagenovou terapii z jiných typů ošetření?
Na rozdíl od jiných terapií omlazení pleti, jako jsou laser a IPL, terapie foto omlazení funguje bez vysokých teplot na kůži nebo poškození tkání nebo buněk. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

· Nejsou známy žádné kontraindikace

· Bezbolestné, bez rekonvalescence

· Jednoduché, tělu přirozené ošetření

 

Jak se KOLAGENÁRIUM liší od LED ošetření?
LED ošetření je mnohem dražší a obvykle ošetřuje jen tvář. KOLAGENÁRIUM ošetřuje celé tělo a dosahuje mnohem intenzivnějšího účinku. "Za málo peněz, hodně efektu."

 

Ovlivňují některé léky výsledky?
Užíváte-li léky nebo trpíte-li kožním onemocněním, prosím, vezměte na vědomí, že některé léky mohou být fotosenzitivní. To jest, mohou způsobit nežádoucí reakce, pokud je tělo vystaveno světlu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před použitím KOLAGENÁRIA.

 

Je terapie vhodná pro každého?
Foto omlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti. Nicméně, následující lidé by neměli KOLAGENÁRIUM používat:

· Těhotné ženy

· Lidé trpící epilepsií

· Lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo

· Lidé, kteří užívají léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka, atd.

· Lidé s nádorovými onemocněními, kardiovaskulárními chorobami, jakýmikoliv infekčními nemocemi.

Pokud máte pochybnosti, zda byste měli použít KOLAGENÁRIUM, obraťte se na svého lékaře.

 

Účinky kolagenové terapie
Při kolagenové terapii se projevují pozitivní biologické efekty, které podporují revitalizaci a navracejí vlhkost pokožky. Způsobují vyhlazení drobných vrásek, eliminují vrásky hlubší a dochází k obnově kontur. Posilují se vazivové tkáně, zvyšuje se hustota kostí (prevenci proti osteoporóze), snižuje se vysoký krevní tlak, dochází k posílení imunitního systému a v neposlední řadě je zde snížení rizika výskytu 22 druhů rakoviny.

Studie kolagenové světelné terapie (Klinika Piano, Švýcarsko, 2008):

· 97% testovaných mělo LEPŠÍ PEVNOST A ELASTICITU pokožky po celém těle

· 89% pozorovalo velmi dobrý liftingový efekt v obličeji, na krku a v dekoltu

· 68% zaznamenalo viditelný rozdíl ve vitalitě celé pokožky a těla
 

 

V závislosti na aplikaci vykazuje světelná kolagenová terapie rozdílné protistárnoucí efekty:

· Vitalizaci po 10 aplikacích po dobu 3 - 4 týdnů, kdy se aktivuje látková výměna a kůže se detoxikuje.

· Regeneraci po 20 aplikacích po dobu 6 - 8 týdnů, kdy se zahojí nečistoty Vaší kůže a zvýší se její vlhkost. Už na pohled je jasnější, svěžejší a zdravější.

· Napnutí po 30 aplikacích po dobu 9 - 12 týdnů. Zpevněním kolagenové struktury získá Vaše kůže zpět svou pružnost, drobné i hlubší vrásky se vyplní.

K zachování dosažených výsledků se doporučuje aplikovat světelnou kolagenovou terapii v délce 20 minut jednou týdně nejdéle po dvou týdnech, podle pleti..

 

Proč právě kolagen
Je obsažen v naší kůži, kostech, chrupavkách a šlachách. S přibývajícím věkem se jeho tvorba zpomaluje. Když ho má tělo nedostatek, postihují ho tzv. kolagenové nemoci. Ty se projevují mimo jiné v problémech s klouby, v řídnutí kostí, ve zhoršení kvality vlasů, nehtů a celkově v procesu stárnutí pokožky. Předcházet jim můžete cílenou podporou jeho tvorby.

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích