Lidstvo má kontakt s mimozemšťany

  • 12.12.2020

Lidstvo má kontakt s mimozemšťany z „Galaktické federace“, ale udržuje se to v tajnosti, protože není připraveno 

Izraelský kosmický činitel Haim Esher vyobrazený na obálce nové knihy zvané Vesmír za horizontem tvrdí, že USA a Izrael měly kontakt s mimozemšťany. (Foto: Dailymail)

Izraelský kosmický činitel prohlásil, že mimozemšťané jsou skuteční a tajně v kontaktu s Amerikou a Izraelem, ale drží svoji existenci v tichosti, protože lidstvo ‚není připravené.‘

Haim Eshed, který byl skoro 30 let šéfem izraelské kosmické bezpečnosti a je penzionovaným generálem popisuje tzv. ‚Galaktickou federaci,‘ která údajně v tajném paktu provozuje podzemní základnu na Marsu.

Ale mimozemšťané museli intervenovat, aby zastavili Donalda Trumpa, když byl zjevně na pokraji vyzrazení jejich tajemství, řekl izraelským novinám Yediot Aharonot.

A 87letý Eshed řekl, že mimozemšťané otevřeně nevystoupí, dokud se lidstvo ‚nevyvine a nedosáhne úrovně, kdy pochopí, co je to vesmír a vesmírné lodě.‘

Eshed neřekl, jak dlouho se mimozemšťané skrývají ve stínech, ale řekl, že některé z údajných kontaktů se odehrály během Trumpova prezidentování.

Když Eshed mluvil o ‚dohodě‘ mezi vládou USA a mimozemskými návštěvníky, tak řekl, že nepozemšťané chtěli spolupracovat s americkými agenty, aby studovali ‚předivo vesmíru‘.

Mimozemšťané požádali, aby se neoznámilo, že jsou tady, protože lidstvo není ještě připraveno,‘ řekl Eshed novinám v hebrejském jazyce Yedioth Aharonoth, tvrdí Jewish Press.

‚Tump byl na pokraji vyzrazení existence mimozemšťanů, ale mimozemšťané z Galaktické federace říkají: ‚Počkejte, ať se lidé nejdříve uklidní.‘

‚Nechtějí rozpoutat masovou hysterii. Nejdříve z nás chtějí udělat příčetné a chápavé.‘

Až dosud, řekl, udržovali mimozemšťané tu dohodu v skrytu, aby svou činnost udrželi v utajení.

‚Čekají, až se lidstvo vyvine a dosáhne úrovně, kdy obecně pochopí, co je to vesmír a vesmírné lodi,‘ řekl Eshed.

‚Existuje dohoda mezi vládou USA a mimozemšťany. Podepsali s námi kontrakt, aby tu dělali experimenty. Také zkoumají a snaží se pochopit celé předivo vesmíru a nás chtějí jako pomocníky.‘

‚V hlubinách Marsu je podzemní základna, kde jsou jejich zástupci a také naši američtí astronauti,‘ referuje se o tvrzeních Esheda.

Tento bývalý kosmický činitel tvrdil, že vystoupil teď s nadějí na nepravděpodobné přijetí jeho odhalení za pravdivé.

‚Kdybych přišel s tím, co teď dnes říkám, před pěti lety, tak bych byl hospitalizován,‘ řekl těmto izraelským novinám. ‚Pokaždé, když jsem s tím přišel do akademie, tak říkali: Ten chlap ztratil rozum.‘

‚Už nemám co ztratit. Už jsem dostal své tituly a vyznamenání; jsem uznávaný na zahraničních univerzitách, kde se trend také mění.‘

Tento profesor své myšlenky uvedl i v knize, v níž podle Jerusalem Post popisuje, jak mimozemšťané na Zemi zabránili jaderným katastrofám. Ta kniha se jmenuje Vesmír za horizontem: Rozhovory s profesorem Haim Eshedem.

Eshed jako hlava kosmického direktorát izraelského ministerstva obrany pomohl vystřelit špionážní satelity, o kterých říká, že pomohou poskytnout vysoce kvalitní průzkum Íránu.

Když roku 2011 odcházel do důchodu, byl izraelskými médii označován i za ‚otce izraelského satelitního programu.‘

Ale po odchodu ze své role na ministerstvu obrany říká, že se ‚obrátil k tomu, co ho opravdu zajímalo – k mimozemšťanům.‘

Ve své nové knize diskutuje o UFO a ‚o různých teoriích o jejich povaze, účelu a původu, který podle jeho názoru nejspíš není ze Země,‘ tvrdí upoutávka.

Eshed je označován za výzkumníka, který ‚věří, že lidská rasa není ve vesmíru sama a že musí zapadnout do harmonie s větším plánem.‘

V pondělí izraelská kosmická agentura nadhodila budoucí misi na měsíc, když zveřejnila krátký klip nazvaný ‚Zpět na Měsíc,‘ s upoutávkou ‚Jste připraveni na nové vzrušení?.‘

První pokus této země s přistáním na měsíci skončil havárií, když se soukromě financovaný robotický koráb loni v dubnu při závěrečném sestupu zřítil.

Pouze USA, Čína a bývalý Sovětský svaz úspěšně provedly řízené přistání na měsíci.

NASA má oficiální cíl návrat lidí na měsíc do roku 2024, ale vývoj rakety nové generace zdržela pandemie.

USA a Čína mají v hledáčku i Mars, ale sny o přistání lidí na rudé planetě jsou i přes Eshedova tvrzení o podzemní základně pořád ještě v nedohlednu.

Pekingský rover bez posádky Tianwen-1 se má po startu v červenci na oběžnou dráhu rudé planety dostat v únoru 2021.

NASA má na Marsu v provozu svůj vlastní rover Perseverance a pracuje na systémech, které by byly schopné po těch 34 milionů mil na cestě k Marsu podpořit lidský život.

Loni Trump, ať už v tajném svazku s mimozemšťany nebo bez něj, odhalil nové americké Kosmické síly, tj. první novou složku ozbrojených sil USA po více než 70 letech.

Pentagon letos v srpnu prohlásil, že připravuje nové úkolové síly pod Americkým námořnictvem, které mají vyšetřovat pozorování UFO.

V dubnu náčelníci americké obrany zveřejnili tři videa zachycená piloty Námořnictva ukazující střetnutí ve vzduchu s nevysvětlenými objekty.

Ta zrnitá černobílá videa nejdříve unikla, než Námořnictvo potvrdilo, že jsou to pravá videa.

Jedno z těch videí bylo pořízeno v listopadu 2004 a dvě další v lednu 2015.

Zdroj: dailymail.co.uk


Zpět

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích