Proč to dodnes nikdo neřeší?

  • 23.10.2020

Vynálezce vodou poháněného auta zemřel v restauraci s výkřikem: „Otrávili mě!“ 

 

 Věděli jste, že už řadu let existují vodou poháněná vozidla? Pokud ne, tak je to nejspíš proto, že to média úplně zakryla. Je dost divné i to, že vynálezce této fascinující práce zjevně buď zastrašování dohnali k tomu, aby se svou vynalézavou činností skončili, nebo zemřeli při bizarních situacích.

Vynálezce vodního auta zabit

Jeden z těchto vynálezců Stanley Meyer měl na starosti konstrukci pomůcky, o které se věří, že byla schopna pomoci kterémukoliv autu, aby jezdilo jen na vodu.Bylo atestováno, že takové auto, jakmile bylo touto pomůckou vybaveno, získalo schopnost přejet přes celé USA na pouhých mizerných 22 galonů vody. Vynálezce zdůrazňoval, že ať je ta voda z kohoutku, je dočišťovaná nebo jde o slanou vodu, je to vždy přijatelná volba k pohonu motoru.Stanley Meyer si byl jist, že jeho práci se dostalo uznání od různých institucí, zájem projevil i Pentagon a dokonce se čekalo, že za svou práci dostane nějaké ceny.Také britský Institut pokročilých energií vyslal do jeho výzkumné skupiny posla. Později to i potvrdili prohlášením, že:
Jede to na vodu i přesto, že byl Stan Meyer zavražděn.
 
 
Bohužel, aniž by to on věděl, ti samí lidé, kteří ho už uznávali, jej přivedli k jeho záhadnému skonu. Život Stanley Meyera visel na vlásku jednoho dne, kdy měl večeři se svým bratrem (jeho dvojčetem) a dvojicí belgických investorů. Účelem této večera byla údajně oslava toho, že jeho práce, tj. vozidlo, co jezdí na vodu, se patentuje.Všechno šlo dobře, dokud se Meyer nenapil z šálku s brusinkovou šťávou. Náhle se začal dusit a chytil se za krk, odbíhal od večeře, přičemž křečovitě zvracel. Když pak ležel svému bratru v náručí, tak se stalo, že jeho poslední slova byla: „Otrávili mě.“„Nedávno jsme vyslali delegaci, aby podala svědectví o Stanově práci, a ta ji skutečně ocenila. Je to jeden z nejdůležitějších vynálezů tohoto století.“Ač oficiálně byla příčina jeho smrti klasifikována jako mozkové aneurysma, je neuvěřitelně podezřelé, že umíral se slovy o pokuse o jeho vraždu.Zamyslete se nad tím, Meyerovo vozidlo, které jezdí na vodu, by se mohlo stát hrozným problémem pro ziskové marže ropného průmyslu. Mohlo tomu však opravdu být tak, že korporace ropného průmyslu by k tomu fakt přistoupily tak chladně, aby k znemožnění potenciální hrozby, kterou spouštěl, udělaly opravdu vše?

Jedna věc je jistá, všichni velcí hráči se o Meyerovu práci velice zajímali. Proslulost u investorů i neblahou proslulost u olejářských společností i zájem investičních firem a vlády se podle pověstí šířila.

Stanley nakonec od těchto velkých skupin dostal za svůj patent nesmírnou nabídku obnášející miliardy dolarů. Avšak na svých miliardách zemřel, jelikož hlavní důvod vývoje vozidla, co jezdí na vodu, byl trochu moc pro velké ropné společnosti a země, co by ho rády zastavily, aby takovou výhodu pro spotřebitele nepřinesl.

Takže bohužel, k něčemu takovému nesmí nikdy dojít, a jak víme, ceny ropy a plynu mezi tím zase prudce skočily nahoru, jelikož vodou poháněné vozidlo na trh uvedeno nebylo. Stanley byl vzácný člověk, jeden z těch, kteří opravdu upřímně svou prací chtěli svět vylepšit.

A pak se divíte, proč média o jeho smrti nebo o jeho práci neposkytla žádné zprávy! My ale máme možnosti, jak bychom mohli pomoci tuto korupci zakořeněnou v systému zastavit. Probuďte svět, můžete to udělat sami. Když si vyslechnete jeho příběh, který velké korporace umlčely, a budete jej vyprávět. Pokud chceme svět s volně dostupnou energií, tak potřebujeme podporu právě takových lidí, jako Stanley Meyer, který jednou řekl: „Jestli se dáme, já a vy, v součinnosti dohromady, tak nás žádná politická instituce světa, žádné nadnárodní skupiny neporazí.“

Zdroj: https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/11368-vynalezce-voda-auto-zemrel-otravili,     https://www.youtube.com/,     https://cs.wikipedia.org/wiki/Vodní_palivový_článek_Stanleye_Meyera
 
 

 

 


Zpět

Zasílání novinek

Získejte aktuální informace o našich akcích